Hakkımızda

”Fark Oluşturmak” hiç şüphesiz Globalleşen ve değişen dünyamızın anahtar kelimesidir.

Fakat bilginin çok hızlı yayıldığı günümüzde, ürünlerinin farklı, değerli ve verimli olduğunu müşteriye hissettirebilmek bir o kadar da zorlaştı. Marka ve Değer yaratma vizyonu ile çalışan bir firmayız. Müşterilerimiz ile etkin ve verimli bir şekilde iletişim kuruyoruz. Aynı fikirleri paylaştığımız, benzer heyecanları duyduğumuz markalar ile beraber ilerleyerek, onların bu uzun maratonunda çözüm ortakları olup, onlara fayda sağlamak istiyoruz. Şirketlerin; tüketici ile daha iyi bir iletişim köprüsü kurabilmesi için aşk ile çalışıyoruz..

Sanat atölyesi gibi harika hikâyeler anlatan, tüketicisini güldürebilen, düşündürebilen ve farklı deneyimler yaşatan markaların satış ve pazarlama firması olmak için yola çıktık. Şirketleri harekete geçiren fikirler üretip, markaları tüketiciler ile konuşturmayı hedefleyen stratejiler geliştiriyoruz. Deneyim, eğitim ve 20 yıllık tecrübe ile Satış ve Pazarlamayı GELECEĞİN ANAHTARI olduğunu düşündüğümüz için 2013 Yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin sanayi şehri olan Tekirdağ’da ikinci ofisini açmıştır. Katar, Özbekistan, Almanya ve İngiltere’de Ayyıldız Medya firmasının özel temsilcileri bulunmaktadır.

2013 Yılından beri markaları değerli kılan, bütünleşik ve zengin stratejik iletişim çözümleri sunmaktayız. Türkiye’nin önde gelen ajanslarında çalışan ve İstanbul Üniversite’si İletişim Fakültesi mezunu ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Keşfediyoruz, Geliştiriyoruz, Dönüştürüyoruz ve Fark Yaratıyoruz. Etkili Sonuçlara ve Uzun Vadeli Hedeflere Odaklanıyoruz. Yeni nesil fikirlerimiz ile Entegre iletişim yöntemlerinin uygulamaktayız.

Fikirlerin ve Tasarımın gücü ile özgün deneyimler sunuyoruz.